Термінали Starlink для стабільного підключення: переваги та монтаж
Поговоримо про Starlink? Продукт має горду назву «термінал», але насправді це цілий комплект обладнання: антена, роутер, кабелі (три штуки), кріплення. Виробник – LinkUkraine, український провайдер. Переваг у набору багато, а недоліків практично немає, тож українці все частіше вибирають саме його.
Переваги
Завдяки цьому набору ви отримаєте стабільне та швидке інтернет-з’єднання. Максимальна швидкість – 250 Mbps, цього вистачить буквально для всього. Супутникова антена забезпечена автоматикою і сама повертається, відстежуючи положення супутників, так що швидкість буде максимальною більшу частину часу. Поки що похвалитися подібним можуть не всі.
Не всі схвалюють автоматику: що складніша система, то більше в ній елементів, здатних раптово зламатися. Але Starlink винятково надійний. Набір служитиме чесно і довго. Особливо, якщо врахувати, що робоча температура варіюється в діапазоні від -30 до +50 °C.
LinkUkraine вільно діє по всій країні. Не має значення, в якому місті ви знаходитесь — термінал Starlink там точно працює. Київ, Харків, Одеса, Рівне, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Дніпро та багато інших населених пунктів підключаються до LinkUkraine та отримують якісний інтернет.
Starlink працює через Wi-Fi та здатний обслуговувати до 120 користувачів одночасно. Втім, кабельне підключення також є. Крім вартості набору для коректної роботи, потрібна абонентська щомісячна плата.
Монтаж
Процес встановлення досить простий. Оплатіть Starlink та отримайте комплект поштою. Один, максимум два дні після оплати – і термінал у вас вдома: Нова Пошта працює швидко. Можна навіть доставку до дверей замовити.
Далі потрібно встановити супутникову антену. Для найкращої якості інтернету це варто робити на височини, причому місце має бути по можливості відкритим. Втім, усі знають, що найкраще місце для встановлення супутникової антени – дах. Нове тут сказати складно.
Залишилося розмістити роутер та підключити кабелі. Налаштування обладнання – крок обов’язковий, але не складний. Фахівці LinkUkraine охоче допомагають на цьому кроці – просто зв’яжіться з ними та робіть те, що вони говорять. Антена та роутер будуть налаштовані під ваші умови.
Бажано подбати про джерело безперебійного живлення. Можливість встановлення генератора або сонячної панелі є не у всіх, а безперебійник не займає багато місця. Навіщо він потрібен? Для роботи Starlink потрібна електрика, а про нинішні перебої з енергією знають усі. З безперебійником ви хоч встигнете завершити поточний сеанс і не втратите дані.