Дизайн проект офісу: розробка оптимального планування приміщення

Офіс повинен бути зручним приміщенням для роботи, надавати можливість для періодичного відпочинку співробітників, у ньому повинні дотримуватися санітарно-гігієнічних, протипожежних вимог, нормативів охорони праці. При розробці інтер’єру, планування розміщення співробітників потрібно вирішити цілий комплекс завдань, що під силу тільки кваліфікованим фахівцям. Пропонується замовити дизайн проект офісу на https://nsdgroup.com.ua/uk/dizajn-ofisa/ .

Особливості пропозиції

У Києві працює компанія NSDgroup, яка займається будівництвом та ремонтом будь-яких об’єктів житлової та офісної нерухомості. Також вона має відділення, що створює дизайн інтер’єру.

Процедура розробки проводиться під ключ. Це означає, що фахівці вивчать всі особливості приміщення, за площею, плануванням, конфігурацією, врахують всі побажання замовників, і створять готовий до впровадження проект.

Далі, якщо замовник згоден із створеним інтер’єром, фахівці компанії приступлять до роботи. У разі потреби можуть бути внесені зміни. Важливою особливістю вистави є об’ємна візуалізація дизайну, тобто замовник може здійснити віртуальну екскурсію по майбутньому офісу, щоб наочно уявити всі його особливості.

Під час розробки враховуються такі факторы:

  1. Розробляється загальний тон оформлення всіх приміщень, створюється схема висвітлення.
  2. Враховують робочі, технічні зони та місця для відпочинку з урахуванням усіх санітарно-гігієнічних вимог та нормативів охорони праці.
  3. Психологічне становище людей офісі, їх мотивацію, щоб обстановка діяла підбадьорювально, сприяла високої продуктивності протягом усього робочого дня.
  4. Дизайн може враховувати місію компанії, представляти її у найбільш вигідному світлі співробітникам, партнерам, відвідувачам.

Переваги

Фахівці компанії NSDgroup здатні розробити дизайн для будь-яких варіантів офісу, починаючи з невеликих приміщень і закінчуючи величезними просторами. Існують варіанти оформлення кімнат для рядових співробітників, керівників, кімнат засідань, обладнання приймальних зон для відвідувачів.

При створенні інтер’єру дотримується загальний стиль усіх приміщень, вони будуть світлими, зручними, викликатимуть почуття комфорту.

На сайті компанії є приклади розробок різних інтер’єрів офісу. Оформленням на місці займаються також фахівці фірми, вони здатні реалізувати задуми дизайнерів повною мірою, створити якісне та довговічне оздоблення.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button