Перевезення до Європи з LeoBus: переваги комфортної подорожі

Україна має дуже вдале розташування: зовсім близько до багатьох європейських країн. До Євросоюзу буквально подати рукою! Багато хто користується цим, працюючи за кордоном та відправляючи гроші українським сім’ям. Але щоб дістатися місця роботи, потрібні рейси до Німеччини або Польщі. Отже, потрібний надійний пасажироперевізник.

Докладніше про перевезення

LeoBus – відносно молода компанія, але на ринку має значну вагу. Все дало у високій якості послуг. Компанія має цілий парк переобладнаних мікроавтобусів для малих пасажирських перевезень. Налагоджені маршрути до різних країн Євросоюзу. Пасажири добираються до потрібної точки швидко та з комфортом.

Компанія рада кожному пасажиру і дбає про його безпеку. Для дітей є дитячі крісла, для дорослих якісні ремені. Багато місця для багажу, ручної поклажі. LeoBus охоче перевозить свійських тварин та малогабаритні вантажі.

Основна послуга – пасажирські рейси до Європи та назад. Можна купити білети в будь-яку країну Євросоюзу! Також LeoBus займається адресною доставкою вантажів та свійських тварин.

Переваги LeoBus

Компанія дбає про свій транспорт. Старих машин нема. Вся техніка у хорошому стані, регулярно проходить ТО. Якщо потрібний ремонт, його роблять у реальних профі, а деталі для нього вживають оригінальні. Це дорожче за класичний ремонт, але це дозволяє підтримувати мікроавтобуси в ідеальному стані. Машина не зламається дорогою.

LeoBus пропонує машини підвищеного комфорту. Спочатку у них було передбачено 14 пасажирських місць. LeoBus вважає, що оптимальна кількість сидінь – 8 штук: так у пасажирів з’являється більше місця, а в салоні не стає задушливо. Додає комфорту система клімат-контролю. А ще у мікроавтобусах є безкоштовний Wi-Fi! І гнізда для заряджання гаджетів.

Водії досвідчені, мінімальний стаж водія — 5 років. Відмінно знають всі особливості маршруту і дотримуються правил дорожнього руху. До речі про маршрут: продумана логістика – чергова фішка LeoBus. Компанія знає, як зробити подорож швидкою, а пасажир прибуває на місце в найкоротші терміни.

LeoBus – дуже різнопланова фірма. Незвичайно, але перевізник може виступати як рекрутингове агентство, яке забезпечує українців роботою за кордоном. Гнучкі умови, підбір персональний. До обов’язків LeoBus входить повний супровід працевлаштування, а також трансфер до місця роботи та допомога із заселенням.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button