Відеоспостереження за вашею ділянкою: переваги та встановка

Власникам присадибних ділянок, виробничих та складських майданчиків потрібно організувати захист території. Зазвичай найважливішим у разі стає огородження. Однак для повноцінної охорони буде потрібне спеціалізоване обладнання. У даній ситуації допоможе набір відеоспостереження за вашею ділянкою.

Переваги

Організувати охорону території, особливо великої площі або складної конфігурації, важко. Потрібно зведення потужного огородження, залучення фізичної охорони. Однак навіть у такому разі немає гарантії. Паркан можна подолати, людину обдурити чи підкупити.

Вихід із положення дає система відеоспостереження. Камера не знає відпочинку та вихідних днів, вона об’єктивно фіксує всю інформацію, яка потрапляє до об’єктиву. Дані можуть передаватися на віддалений пункт керування, комп’ютер або мобільні пристрої власника ділянки.

Найважливішим фактором є можливість спостереження за будь-якої погоди та доби. Системи добре розрізняють об’єкти у темряві чи тумані, можуть мати інфрачервоні датчики. Камерам не обов’язково фіксувати всю інформацію безперервно, їх можна забезпечити пристроями уловлювання руху, щоб вони автоматично вмикалися після фіксації переміщення. При цьому можна налаштовувати величину об’єкта або швидкість пересування, позбавляючи систему холостих включень.

Встановлення

Для охорони території варто використовувати бездротову систему. Дротові камери з джерелами живлення від мережі будуть ненадійними, складними в установці. Їх легше вивести з ладу.

Процедура монтажу виглядає так:

  1. Визначається розмір та конфігурація ділянки, з’ясовуються найслабші місця у захисті.
  2. Виходячи з зазначених факторів підбирається тип камер, їх кількість і місця для встановлення.
  3. Система має охоплювати всю територію, потрібно виключити появу «сліпих» ділянок.
  4. Розміщувати прилади необхідно вище, щоб їх не дістала людина.
  5. Камери кріпляться лише капітальні конструкції типу стовпів, стін.
  6. Визначається кут огляду, можливість обертання, зумування.
  7. Здійснюється монтаж камер.

На пункті спостереження у комп’ютері встановлюється відповідне програмне забезпечення, всі камери зв’язуються у єдину систему, і перевіряється їх у різних режимах.

На екран має виводитись зображення з усіх камер одночасно, необхідно, щоб система дозволяла перемикати трансляцію з різних камер, записувати всі дані.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button