Використання шуруповерту: особливості, правила та поради

Серед сучасних інструментів шуруповерт – один із найпопулярніших. Але правильно використовувати його вміють не всі.

Помилки експлуатації обходяться дорого: інструмент перестає адекватно працювати, навіть ламається, і доводиться купувати новий. Практично всі вибирають акумуляторні моделі – зручні та безпечні. Про них і йтиметься. Отже, уявимо: вам знадобилося купити шуруповерт Львів.

Правила

Акумулятори бувають двох типів – літій-іонні та нікель-кадмієві. Вони вимагають принципово різного звернення. Літій-іонні не можна повністю розряджати, а заряджати до 100% вкрай небажано. Нікель-кадмієві, навпаки, треба повністю розряджати перед зарядкою; також нові батареї вимагають “тренування”. Якщо не дотримуватись цих правил, ємність акумулятора швидко скоротиться.
Перед кожним запуском необхідно перевіряти шуруповерт щодо зовнішніх пошкоджень. Виявились тріщини, ознаки деформації? Увімкнути пристрій не можна.

Насадки слід встановлювати зі знятим акумулятором, щоб уникнути ризику випадкового включення. Далі встановити заряджений блок живлення. Налаштувати шуруповерт: вибрати режим, швидкість обертання, обмеження за глибиною та інші параметри. І лише після цього розпочинати роботу. Натискати акумулятор під час роботи не можна: він може зламатися сам або зламати насадку.
Змінювати налаштування шуруповерта у процесі роботи заборонено. Для зміни режиму пристрій доведеться вимкнути, а акумулятор вийняти. Не допускайте перегріву, не змушуйте шуруповерт працювати без перерви. Налаштуйте його адекватно робочим завданням. Уникайте роботи на максимальних швидкостях: це швидко виводить пристрій із ладу.

Поради

Подбайте про захист перед роботою. Надягніть робочі рукавички, захистіть очі пластиковими окулярами. Тверді частинки можуть прилетіти в обличчя, подряпати руки; нормальне в цій ситуації бажання відсахнутися змусить випустити шуруповерт, і буде здорово, якщо працююча насадка не вп’ється в ногу. Краще не ризикувати.

Досліджуйте місце здійснення перед роботою. Переконайтеся: у стіні не ховаються труби та дроти. В іншому випадку ви ризикуєте отримати неприємний сюрприз.

Якщо часто працюєте шуруповертом, заведіть змінний акумулятор. Це дозволить уникнути великих перерв. До речі, заряджати пристрій краще за кімнатної температури, холоду та спеки батареї не люблять.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button